Úvod / Interiérové dveře Hanák

Interiérové dveře Hanák

Dveře Hanák - Spirit
Dveře Hanák - Millenium
Dveře Hanák - Space
Dveře Hanák - Miláno
Dveře Hanák - Storm
Dveře Hanák - Frame
 PROČ DVEŘE HANÁK? více informací na www.hanakdvere.cz

- 5 let záruka
VYSOKÁ KVALITA POUŽITÝCH VSTUPNÍCH MATERIÁLŮ SPOLU S MODERNÍ AUTOMATIZOVANOU VÝROBOU A ŠPIČKOVOU ÚROVNÍ POVRCHOVÝCH ÚPRAV NÁM UMOŽŇUJE POSKYTOVAT STANDARDNĚ 5-LETOU ZÁRUKU NA VEŠKERÉ INTERIÉROVÉ DVEŘE A ZÁRUBNĚ. TECHNOLOGICKÁ ÚROVEŇ FIRMY A DŮVĚRA VE VLASTNÍ SCHOPNOSTI NÁS PŘESVĚDČUJE POSKYTOVAT NAVÍC TUTO ZÁRUKU BEZ JAKÝCHKOLIV OMEZENÍ. 

 - Unikátní konstrukce dveřního křídla

ZDOKONALILI JSME KONSTRUKCI DVEŘNÍHO KŘÍDLA TAK, ABY KAŽDÉ OTEVŘENÍ BYLO PRO VÁS PŘÍJEMNÝM ZÁŽITKEM. DÍKY MASIVNÍMU RÁMU Z KVALITNÍCH ČESKÝCH DŘEVIN, VÝPLNI A FINÁLNÍMU PLÁŠTI DVEŘNÍHO KŘÍDLA JSME DOCÍLILI VYSOKÉ TUHOSTI A ODOLNOSTI VŮČI TVAROVÝM DEFORMACÍM.


- Unikátní konstrukce zárubně

 

NESPOKOJÍME SE S POUHOU INOVACÍ. NAŠÍM CÍLEM JE PŘINÁŠET NA TRH VŽDY PŘEVRATNÉ NOVINKY. ODLIŠNOST JEDNOTLIVÝCH DETAILŮ ZÁRUBNĚ A KVALITA ZPRACOVÁNÍ JE JEDNÍM Z HLAVNÍCH DŮVODŮ, KTERÉ VEDOU NAŠE ZÁKAZNÍKY K VOLBĚ INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ ZNAČKY HANÁK. ORIGINÁLNÍ ZAOBLENÉ OSTĚNÍ DODÁVÁ ZÁRUBNÍM PUNC JEDINEČNOSTI. KAŽDÁ LINIE ZÁRUBNÍ JE PROMYŠLENA TAK, ABY VYHOVĚLA VŠEM VAŠIM FUNKČNÍM I ESTETICKÝM POŽADAVKŮM.

- Obložková zárubeň ve vysokém lesku

 

UŽ ŽÁDNÉ KOMPROMISY. PROVEDENÍ OBLOŽKOVÝCH ZÁRUBNÍ JE VŽDY KOMPATIBILNÍ S DVEŘNÍM KŘÍDLEM. U VŠECH PROVEDENÍ DVEŘNÍCH KŘÍDEL JAK V MATU, TAK I VE VYSOKÉM LESKU, VYRÁBÍME V IDENTICKÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVĚ I OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ. VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE POVRCHOVÝCH ÚPRAV HANÁK (VIZ KVALITA POVRCHOVÝCH ÚPRAV ) NÁM JAKO JEDINÝM NA TRHU UMOŽŇUJE UPRAVIT I ZÁRUBNĚ V 100% STUPNI LESKU BEZ ODCHYLEK KVALITY.


- Kvalita povrchových úprav
NESROVNATELNÁ, JEDINEČNÁ A NENAPODOBITELNÁ, TO JE POVRCHOVÁ ÚPRAVA HANÁK. INTERIÉROVÉ DVEŘE HANÁK JSOU LAKOVÁNY NA MODERNÍCH NAVALOVACÍCH LINKÁCH Z OBOU STRAN VČETNĚ VŠECH HRAN. DOKONALÉMU A NÁSLEDNĚ NEJTVRDŠÍMU POVRCHU DOSAHUJEME POMOCÍ LINKY NA UV VYTVRZENÍ. DVEŘE JSOU NÁSLEDNĚ LAKOVÁNY NA DVOURAMENNÉM ROBOTU, KTERÉ JE JEDINÉ SVÉHO DRUHU V ČESKÉ REPUBLICE. NEBOJTE SE SROVNAT NAŠE POVRCHY S KONKURENCÍ.


 


- Kvalita zpracování

PODSTATA KVALITY ZPRACOVÁNÍ SPOČÍVÁ V POUŽITÍ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ PRO ZPRACOVÁNÍ A VYSOKÉ ODBORNOSTI JEDNOTLIVÝCH ZAMĚSTNANCŮ, KTEŘÍ VŽDY KLADOU PŘI SVÉ PRÁCI DŮRAZ NA CO NEJKVALITNĚJŠÍ FINÁLNÍ VÝROBEK. DVEŘE PODROBUJEME TESTŮM V EXTRÉMNÍCH PODMÍNKÁCH A ZÁTĚŽÍCH. NA ZÁKLADĚ TĚCHTO POZNATKŮ NEUSTÁLE INOVUJEME VÝROBNÍ PROCESY A ZDOKONALUJEME NAŠE VÝROBKY.


 

- Odolnost proti vlhkosti

NEPLAŤTE NAVÍC ZA ZVÝŠENOU ODOLNOST PROTI VLHKOSTI. INTERIÉROVÉ DVEŘE HANÁK VÁM JI NABÍZÍ VE STANDARDU. VYLUČUJEME POUŽITÍ VODOU ŘEDITELNÝCH LAKŮ, KTERÉ NEOBSAHUJÍ POŽADOVANOU ODOLNOST VŮČI VODĚ A PRACUJEME POUZE S HIGH-END LAKY NA BÁZI POLYURETANU.


- Odolnost proti vysoké teplotě

 

POUŽITÍM NEVHODNÝCH LAKŮ A JEJICH NEKVALITNÍ APLIKACÍ, NEBO U FÓLIOVÝCH DVEŘÍ NA BÁZI PAPÍRU, MŮŽE TEPLOTNÍ ŠOK, KTERÝ SE VYSKYTUJE NAPŘ. MEZI DVĚMA ROZDÍLNĚ VYTÁPĚNÝMI PROSTORY, ZAPŘÍČINIT TVAROVÉ DEFORMACE DVEŘÍ. NAPROTI TOMU MAJÍ DVEŘE HANÁK DÍKY POUŽITÉ KONSTRUKCI A POVRCHOVÉ ÚPRAVĚ LAKU PŘÍMOU TEPLOTNÍ ODOLNOST AŽ DO 500°C.
- Skryté dveřní závěsy

TECTUS – LATINSKÝM SLOVEM „SKRYTÝ “. STANDARDNĚ POUŽÍVÁME KOMPLETNĚ SKRYTĚ ULOŽENÉ ZÁVĚSY V KOMBINACI S BEZPOLODRÁŽKOVÝM PROVEDENÍM. TYTO ZÁVĚSY UMOŽŇUJÍ SEŘÍZENÍ DVEŘÍ VE TŘECH OSÁCH. DÍKY TOMU BUDE DVEŘNÍ KŘÍDLO OSAZENO V ZÁRUBNI S ABSOLUTNÍ PŘESNOSTÍ A CELKOVÝ DOJEM Z INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ HANÁK TAK BUDE NEPŘEKONATELNÝ.


 


- Magnetická zámek + stavitelný protiplech

MAGNETICKÝ ZÁMEK SPOLEČNĚ SE STAVITELNÝM PROTIPLECHEM V ZÁRUBNI PŘINÁŠÍ NOVÝ KOMFORT PŘI OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ. STŘELKA JE PŘI OTEVŘENÍ V LÍCI ZÁMKU A JE VYTAŽENA POMOCÍ MAGNETU AŽ PO ZAVŘENÍ DVEŘÍ. TENTO MECHANISMUS ZAJIŠŤUJE POHODLNĚJŠÍ A TIŠŠÍ CHOD. NENECHTE SI SVÉ DVEŘE KAZIT NEVZHLEDNÝM MECHANICKÝM ZÁMKEM S PROTIPLECHEM, KTERÝ DOSTANETE STANDARDNĚ U OSTATNÍCH VÝROBCŮ.


 

- Obrácené otevírání

ABYCHOM VÁM ZAJISTILI IDENTICKÝ VZHLED VŠECH DVEŘÍ V JEDNOM PROSTORU, KDE VŠAK NELZE POUŽÍT STANDARDNÍ BEZPOLODRÁŽKOVÉ DVEŘE (BEZFALCOVÉ) Z DŮVODŮ ODLIŠNÉHO SMĚRU OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ, PŘEDSTAVUJEME VÁM TZV. REVERZNÍ – OBRÁCENÉ OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ. TO ZACHOVÁVÁ STEJNÝ VZHLED BEZFALCOVÝCH DVEŘÍ PŘI RŮZNÝCH SMĚRECH OTEVÍRÁNÍ KŘÍDLA. 

- Jednotný vzhled dveří a vrchního kování

DESIGN KLIKY JE STEJNĚ DŮLEŽITÝ JAKO DESIGN DVEŘÍ. K TĚM, KTEŘÍ UDÁVAJÍ SVĚTOVÉ TRENDY V OBLASTI DESIGNU KLIK, PATŘÍ ČESKÁ FIRMA M&T. VEDLE ŠIROKÉHO VÝBĚRU KLIK V SEDMI POVRCHOVÝCH ÚPRAVÁC H VÁM NABÍZÍME KLIKU V JEDNOTNÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVĚ S DVEŘNÍM KŘÍDLEM. SNADNO TAK SJEDNOTÍTE VZHLED KOVÁNÍ S MATERIÁLEM DVEŘÍ POPŘ. S CELÝM INTERIÉREM.


 


- Těsnění

MEZI DALŠÍ KOMPONENTY ZABEZPEČUJÍCÍ BEZCHYBNÝ CHOD INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ PATŘÍ BEZESPORU TĚSNĚNÍ, KTERÉ JE VSAZENO MEZI DVEŘNÍ KŘÍDLO A ZÁRUBEŇ. SILIKONOVÉ TĚSNĚNÍ BĚŽNĚ POUŽÍVANÉ KONKURENCÍ, VŠAK ČASEM ZTRÁCÍ BAREVNOST A PRUŽNOST, TÍM PÁDEM JIŽ NEPLNÍ TĚSNÍCÍ FUNKCI.UTĚSNIT A ZÁROVEŇ DOTLUMIT DOKÁŽE POUZE TĚSNĚNÍ „Q-LON“, KTERÉ POUŽÍVÁME U DVEŘÍ HANÁK. JEDNÁ SE O VYSOCE KVALITNÍ TĚSNĚNÍ Z POLYETHYLENOVÉ PĚNY, KTERÉ ZABEZPEČUJE STÁLOU PRUŽNOST.


- Integrovaný dveřní práh

NA VAŠE PŘÁNÍ JE MOŽNÉ INTERIÉROVÉ DVEŘE OSADIT INTEGROVANÝM DVEŘNÍM PRAHEM, KTERÝ JE VSAZEN DO SPODNÍ HRANY DVEŘNÍHO KŘÍDLA.PŘI OTEVŘENÝCH DVEŘÍCH JE PRÁH NEAKTIVNÍ A NIJAK NEOMEZUJE VZHLED ANI FUNKCI DVEŘÍ. PO ZAVŘENÍ SE PRÁH MECHANICKY AKTIVUJE A UTĚSNÍ PROSTOR POD KŘÍDLEM


- Volitelné rozměry a barvy

DEJTE PROSTOR SVÝM PŘEDSTAVÁM. NEOMEZUJTE SE POUZE NA STANDARDNÍ ROZMĚRY NEBO BARVY A UMOŽNĚTE SVÝM INTERIÉROVÝM DVEŘÍM VYNIKNOUT.DÍKY NAŠIM VÝROBNÍM MOŽNOSTEM VÁM STANDARDNĚ NABÍZÍME DVEŘE VE VÝŠKÁCH OD 1970 mm AŽ DO 2500 mm. ANI ZKOSENÉ DVEŘE V PŮDNÍCH VESTAVBÁCH ČI JAKÉKOLIV ATYPICKÉ PROVEDENÍ PRO NÁS NEPŘEDSTAVUJE ŽÁDNÝ PROBLÉM.
 

- Individuální přístup a odborný servis

 

INTERIÉROVÉ DVEŘE VYRÁBÍME A DODÁVÁME VŽDY S KOMPLETNÍM ODBORNÝM SERVISEM. NÁŠ PROFESIONÁLNÍ KOLEKTIV PROJEKTANTŮ, PRODEJCŮ A MONTÁŽNÍKŮ JE PRAVIDELNĚ VZDĚLÁVÁN A ŠKOLEN, JE VÁM VŽDY OD PROFESIONÁLNÍHO PORADENSTVÍ AŽ PO ODBORNOU MONTÁŽ PLNĚ K DISPOZICI.

 - Nekonečné možnosti zakázkové výroby

 

VŽDY SE SNAŽÍME O TO, ABY SE ZÁKAZNÍK ÚČASTNIL CELÉHO PROCESU REALIZACE ZAKÁZKY, PROTO PRO NÁS HRANICE MOŽNOSTÍ NEEXISTUJÍ. NAVRHNĚTE SI SVÉ DVEŘE A PŘIZPŮSOBTE JE SVÝM MOŽNOSTEM A INTERIÉRU.NEOMEZUJTE SVÉ MYŠLENKY A PLÁNY POUZE NA STANDARDNÍ NABÍDKU. VÝSLEDKEM JSOU VÝROBKY DLE VAŠEHO PŘÁNÍ A PROPRACOVÁNÍ DO NEJMENŠÍCH DETAILŮ , KTERÉ VÁM VŽDY ZPŘÍJEMNÍ KAŽDODENNÍ POUŽÍVÁNÍ .

 

 

- Interior concept

HANÁK INTERIOR CONCEPT JE FILOZOFIÍ NAŠÍ SPOLEČNOSTI PRO REÁLNÝ ŽIVOTNÍ STYL. CTÍME VŠECHNY POŽADAVKY NA KVALITNÍ DOMOV PRO VÁS A PRO VAŠE DĚTI. PROTO NABÍZÍME JAKO JEDINÍ VÝROBCI NÁBYTEK DO CELÉHO INTERIÉRU V JEDNOTNÉM DESIGNOVÉM DUCHU A VE VYNIKAJÍCÍ KVALITĚ ZPRACOVÁNÍ. TA VYCHÁZÍ Z NAŠICH DLOUHOLETÝCH ZKUŠENOSTÍ S VÝROBOU NÁBYTKU, Z ROZSAHU NAŠEHO VÝROBNÍHO PORTFÓLIA A Z TECHNOLOGICKÝCH MOŽNOSTÍ, KTERÝMI DISPONUJEME.


 

- Dlouholetá tradice

 

DVEŘE PŘÍMO OD VÝROBCE S DLOUHOLETOU TRADICÍ. HISTORIE RODINNÉ SPOLEČNOSTI HANÁK SAHÁ AŽ DO 30. LET MINULÉHO STOLETÍ. CHARAKTERISTIKOU VÝROBY JE TÉMĚŘ NULOVÁ KOOPERACE. VEŠKERÉ TECHNOLOGIE A VÝROBNÍ PROCESY ZVLÁDÁME V NAŠEM VÝROBNÍM ZÁVODĚ V POPŮVKÁCH U KOJETÍNA.

 


- Ekologie

VÝROBA NESMÍ NIKDY ZATÍŽIT ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ. V OBLASTI ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ PATŘÍME MEZI ŠPIČKU MEZI VÝROBCI V ČESKÉ REPUBLICE. SNAŽÍME SE O TO, ABY NAŠE VÝROBKY BYLY NEJEN KRÁSNÉ A KVALITNÍ, ALE ABY I JEJICH VÝROBA BYLA VELMI OHLEDUPLNÁ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ. INVESTOVALI JSME PROTO NEMALÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY DO ŠPIČKOVÝCH TECHNOLOGIÍ NA ODSÁVÁNÍ , FILTRACI A SPALOVÁNÍ ŠKODLIVIN

- Certifikáty

ABYCHOM VÁM DEKLAROVALI NEJVYŠŠÍ PROFESIONALITU VÝROBNÍCH PROCESŮ A KVALITU JEDNOTLIVÝCH VÝROBKŮ, STALI JSME SE DRŽITELI CERTIFIKÁTŮ ISO.

 

CERTIFIKÁT ISO 9001
CERTIFIKACE JEDNOTLIVÝCH VÝROBNÍCH PROCESŮ VE SPOLEČNOSTI JE VYJÁDŘENÍM SNAHY POSÍLIT STABILITU A UPEVNIT SVOJI POZICI V KONKURENČNÍM PROSTŘEDÍ. ZÁROVEŇ JE TO ZÁVAZEK K DALŠÍMU ZLEPŠOVÁNÍ KVALITY .

 

CERTIFIKÁT ISO 14 001 SNAŽÍME SE VE VŠECH SVÝCH ČINNOSTECH CHOVAT EKOLOGICKY A OHLEDUPLNĚ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ, PROTO JSME ZÍSKALI I CERTIFIKÁT NA ŘÍZENÍ S OHLEDEM K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ.


- Punc originality

ZNAČKU ORIGINALITY INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ HANÁK NALEZNETE VŽDY NA HRANĚ DVEŘNÍHO KŘÍDLA


 


- 100% pod kontrolou

SÁZKA NA SAMOSTATNOST. VEŠKERÝ VÝVOJ A VÝROBA DVEŘÍ PROBÍHÁ V NAŠEM DESIGNCENTRU A VÝROBNÍM ZÁVODĚ V POPŮVKÁCH. TECHNOLOGICKÉ OPERACE, POTŘEBNÉ PRO VÝROBU DVEŘNÍHO KŘÍDLA A ZÁRUBNĚ, MÁME 100% POD VLASTNÍ KONTROLOU. VÝSLEDKEM JE KVALITA, KTEROU VÁM FIRMY ZÁVI SLÉ NA SUBDODAVETELÍCH NEMOHOU GARANTOVAT.


- Garance původu materiálu - Hanák originál

Garance původu materiálů, jejich zdravotní nezávadnost s doložitelným původem každého dílu nábytku Hanák – RODNÝ LIST VÝROBKU – CERTIFIKÁT KVALITY HANÁK. tento certifikát – garanci dostává každý klient, který si koupí originál nábytek HANÁK. Ke každému certifikátu je přiložen PUNC HANÁK.
Designové interiérové dveře HANÁK jsou barevně i materiálově sjednoceny s ostatním nábytkem naší nabídky a nabízí tak možnost vytvořit harmonický interiér domu nebo bytu v jednotném stylu. Z naší nabídky interiérových dveří si můžete vybrat plné dveře, prosklené dveře, jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Dveře mohou být otvírací, posuvné do stavebního pouzdra a posuvné dveře na stěnu. Interiérové dveře jsou standardně vybaveny magnetickým zámkem a speciálními zapuštěnými závěsy. Speciální konstrukce dveřního křídla zaručuje vysokou mechanickou a protihlukovou odolnost. To vše je podtrženo dodávkou mechanického dveřního prahu na přání zákazníka.