Úvod / Kuchyně a kuchyňské linky Hanák

Kuchyně a kuchyňské linky HANÁK Brno

Kuchyně Hanák - Line -6
Kuchyně Hanák - Line2
Kuchyně Hanák - Line - paloma
Kuchyně Hanák - Elegant
Kuchyně Hanák - Loreta2
Kuchyně Hanák - Loreta
Kuchyně Hanák - Contura
Kuchyně Hanák - Elite
Kuchyně Hanák - Comfort - ořech

Kuchyňské studio Hanák Brno

Firma HANÁK NÁBYTEK, a.s. působí na trhu od roku 1990. Od té doby se naše společnost propracovala mezi evropskou špičku. Proč právě kuchyně od nás? Naše kuchyňské studio Vám dokáže nabídnout kuchyně doslova pro každého, od rozumného standardu v řadě ACTIVE až po luxusní kuchyně řady HANÁK pro nejnáročnější zákazníky. Ve všech kategoriích garantujeme prvotřídní kvalitu a perfektní zákaznický servis.


U nás kupujete produkt, jehož design je vždy originální a navíc je pečlivě konzultován mezi designéry a specialisty na konstrukce s ohledem na jeho funkčnost.


Kuchyně a kuchyňské linky HANÁK znamenají především kvalitu a unikátní design

Realizujeme kuchyňské linky od grafického návrhu kuchyně - výroba kuchyně - až po odbornou montáž proškolenými pracovníky. Již od založení firmy se pan ing. Stanislav Hanák st. snažil nejenom vyrábět kvalitní nábytek, ale tento nábytek také navrhovat, moderně řečeno – dělat design.


Kuchyně ACTIVE – kvalita za dobrou cenu

Abychom byli cenově konkurenceschopní na českém trhu, přišli jsme na trh s kvalitou za přijatelnou cenu, která nemá u nás obdoby. Navštivte kterékoliv kuchyňské studio v České republice a přesvědčte se, že naše cenová nabídka je férová a řídí se opravdu heslem „kvalita za rozumnou cenu“.


Kuchyňskou sestavu navrhneme na míru podle Vašich přání.


Kuchyně je nepochybně místem, kde trávíme hodně času. Není to jen prostor spojovaný s pojídáním a stolováním. V kuchyni se setkáváme s rodinou a známými, trávíme zde volný čas, pracujeme a bavíme se.


Pro kuchyň jsou nejdůležitější dvě věci, a sice praktické uspořádání a její vzhled. Ergonomické rozmístění kuchyňských komponent dokáže ušetřit spoustu času, usnadní tak celkovou práci a zajistí pohodlí. Nesmíme opomenout ani estetickou stránku. Vizuální přitažlivě vypadající kuchyně vytváří dojem pohody, a proto se v ní cítíme příjemně.


Špičkové kuchyňské studio

Na všechny aspekty myslíme v našem kuchyňském studiu v Brně, které je připraveno navrhnout a zrealizovat kuchyňskou linku dle Vašich představ a požadavků. Kuchyňské studio Hanák Brno Vám pomůže získat znalosti o kvalitě a estetické úrovni nabízených výrobků na míru. Pomůžeme Vám vytvořit si představu o možném materiálovém a barevném řešení Vaší budoucí kuchyně. Mimo jiné získáte i přehled o nejnovějších spotřebičích.


Naše kuchyňské studio pro Vás zajistí originální design kuchyně, na kterém bude pracovat tým architektů. Pro nás je nejdůležitější Vaše spokojenost a zohlednění Vašich potřeb, proto preferujeme individuální přístup k zákazníkům. Realizujeme kuchyně na míru a orientujeme se na zakázkovou výrobu. Ochotně Vám poradíme při výběru kuchyňských doplňků. Na základě našich zkušeností Vám nabídneme praktické, originální a kvalitní řešení návrhů podle Vašich představ.


V nabídce pro Vás máme mimo jiné:

     

Při naší práci využíváme ty nejmodernější technologie a postupy. K dispozici máme širokou škálu dezénů, materiálů a doplňků, dále také kvalitní značkové spotřebiče. Špičková kvalita je pro nás samozřejmostí.

Kuchyně Hanák - Excelent
Kuchyně Hanák - Excelent - 2
Kuchyně Hanák - Contura - Wenge
Kuchyně Hanák - Excelent 3
Kuchyně Hanák - Galaxie
Kuchyně Hanák - Imperial
Kuchyně Hanák - Elegant - ořech
Kuchyně Hanák - Milano
Kuchyně Hanák - Galaxie II
Kuchyně Hanák - Galaxie
Kuchyně Hanák - Galaxie2
Kuchyně Hanák - Galaxie-Elite
Kuchyně Hanák - Line
Kuchyně Hanák - Line3
Kuchyně Hanák - Line4
Kuchyně Hanák - Line5
Kuchyně Hanák - Line - palisandr
Kuchyně Hanák - Line - 3
Kuchyně Hanák - Line - wenge - titan
Kuchyně Hanák - Line - 2
Kuchyně Hanák - Progres
Kuchyně Hanák - Progres - modern
Kuchyně Hanák - Harmonia
Kuchyně Hanák - Milano