Excelent

 

Dýhované kuchyně Excellent tvoří linii kuchyní, které se vyznačují moderními propracovanými detaily a použitím kvalitních materiálů.

Do této linie kuchyní patří i kuchyň v provedení štěrkově hnědého laku a dýhy americký ořech. Typickým znakem je zvýraznění přírodní kresby dřeva a jednoduché čisté linie. Celkový vzhled dotváří bezúchytkové otevírání dvířek a elektrické otevírání vrchní části skříněk.

Řešením pro malometrážní byty je kuchyň Excellent, která je propojena s malým obývacím pokojem a jídelní částí. Útulná atmosféra je zdůrazněna výběrem oranžového barevného provedení a dýhy wenge. Součástí vybavení je bezúchytkové otevírání dvířek TIP-ON a velké úložné prostory.

Propojení obývací části a jídelny je typické i pro další kuchyni z řady Excellent, která je také v provedení teplých tónů laku kari a dýhy wenge. I při tomto typu kuchyně je součástí vybavení bezúchytkové otevírání a elektrický systém vysouvání SERVO-DRIVE. Zajímavým prvkem je propracovaná pracovní deska Technistone a moderní skleněný dřez.