Line

Line
Line
Line
Line
Line
Line
Line
Line
Line
Dýhované kuchyně Line jsou označením pro linii kuchyní, které se vyznačují moderním designem a kvalitním provedením. V této linii kuchyní si přijde na své každý zákazník. 

Na výběr máte moderní kuchyňi Line s barovým pultem, která je v provedení štěrkově hnědého laku a dýhy wenge. V tomto typu kuchyně dominuje otočný televizní panel, sestava polovysokých skříní, které jsou částečně vestavěné do niky a bezúchytkové otevírání systémem TIP-ON. 

Pro zákazníky, kteří mají rádi extravagantní styl je zde typ Line ve výrazném fialovém provedení. Toto provedení je určeno pro malometrážní byty a je vybaveno digestoří, sedačkou a židlemi od společnosti MIDJ a lampou Pop od firmy Lucis. 

Pro ty, kteří upřednostňují luxusnější provedení, máme kuchyni Line, kde je v centrální části pracovní ostrůvek, který slouží k přípravě jídel. Exluzivitu dodává litý dřez, kvalitní spotřebiče a barové stoličky Ship od společnosti MIDJ. 

K linii kuchyní Line patří nový model 2011, který je určen pro malometrážní byty. Je typický novými konstrukcemi a kováním skříněk. Praktické řešení se ukazuje ve spojení jídelního stolu a pracovní desky, použitím vrchních vysokých skříní a integrovaných úchytech na čelních dvířkách. 

K novému modelu patří i typ kuchyně Line, pro kterou je typický titanový lak a světlá dýha. Posuvné dveře jsou vybaveny systémem Slider a zásuvky jsou vybaveny automatickým dotykovým systémem otevírání Servodrive. Moderní vzhled doplňují barové židle MIDJ Stone. 

Ve fialovém provedení je i typ kuchyně Line, kde je výraznou součástí designová digestoř a integrované osvětlení ve vrchních skříňkách.
Line
Line
Line
Line
Line
Line
Line
Line
Line
Line
Line