Imperial- lamino

 

Kuchyňská linka Imperial navržená do větších prostorů je propojená s obývacím pokojem a jídelnou. Kombinace barevného provedení matné tmavé dýhy wenge s lesklým lakem ve žlutozeleném odstínu kari působí svérázně a sebejistě. Model moderní kuchyně Imperial se vyznačuje průběžnou úchytkou v hranách dveří. U tohoto návrhu jsou skryté technické skříně, barové sezení je řešeno atypicky a nerezový dřez je vyvýšený.


Provedení kuchyně: oboustranný lak kari, vysoký lesk / dýha wenge, mat.


Imperial


Prostorná a otevřená kuchyňská linka Imperial z lamina je propojená s obývacím pokojem a jídelnou. Toto spojení dotváří transparentní a moderní vzhled celé místnosti. Kuchyň Imperial je v provedení tmavé dýhy wenge a laku s vysokým leskem, ve velmi moderním žlutozeleném odstínu kari.  Díky této kombinaci působí celý prostor dynamicky a sebejistě.


Lamino kuchyň Imperial Vás zaujme také svou bohatým a praktickým výbavením. Například zabudovanými technickými skříněmi neboprůběžnou úchytkou v hranách dveří. Náročnější zákazníky potěší atypické řešení barového sezení. Kvalitní pracovní linku dotváří také vyvýšený nerezový dřez. 


Hlavní parametry lakované kuchyně Imperial:

  • Provedení v moderním kari laku
  • Atypické řešení barového sezení
  • Vyvýšený nerezový dřez