Úvod / Kuchyně a kuchyňské linky Hanák / Lakované kuchyně Hanák

Lakované kuchyně Hanák

Kuchyně Hanák - Line -6
Kuchyně Hanák - Line2
Kuchyně Hanák - Line - paloma
Kuchyně Hanák - Elegant
Kuchyně Hanák - Loreta2
Kuchyně Hanák - Loreta
Kuchyně Hanák - Contura
Kuchyně Hanák - Elite
Kuchyně Hanák - Comfort - ořech

Lakované kuchyně patří k nejluxusnějším a nejžádanějším kuchyním na trhu. Lakovaná kuchyně je velmi variabilní v možnostech povrchů. Nemusí se omezovat jen na hladký povrch, je možno povrchy také profrézovat nebo vytvořit profilovaná kuchyňská dvířka. Kuchyně s lakovanými dvířky jsou oblíbené právě pro svou variabilitu a tím, že působí lehkým a moderním dojmem, kde se zdůrazňuje čistota a styl moderního designu. Lakované kuchyně se výborně kombinují s jinými materiály jako je dýha, dřevo, exotické dřeviny, sklo nebo kov. Proto je možno vytvořit neotřelý, moderní a unikátní design kuchyňské linky, dle požadavků zákazníka.


Lakované kuchyně vypadají velmi efektně, nabízí velkou flexibilitu při výběru a kombinaci stylů a barev. Právě možnost neomezeného výběru barev dělá z lakované kuchyně tak žádané a originální řešení kuchyňského prostoru. Barvy dotvářejí celkovou atmosféru místnosti a ovlivňují tak naši psychickou pohodu. Vsadit můžete na výraznou barvu a udělat tak z kuchyně dominantní prvek celého bytu. Další možností je sladění kuchyňského prostoru do barev, které převládají ve vašem domově. Výběr barvy závisí na tom, jak se rozhodnete a na tom v jakém barevném provedení budete chtít svoji kuchyni vytvořit. Kuchyň budete využívat několik desítek let, proto je vhodné zvážit, které barvy na Vás působí pozitivně, dodávají energii a příznivě ovlivňují celkovou náladu. S výběrem barvy Vám ochotně pomůžou naši architekti. Pro lepší představu Vaší budoucí lakované kuchyně Vám vypracujeme vizualizaci, kde můžete posoudit, která barva pro Vás bude ideálním řešením.


Laky, které využíváme při realizaci kuchyňské sestavy, se vyznačují velmi vysokou kvalitou a jsou odolné vůči vlhkosti a poškození. Vícevrstvý lak zaručuje vysokou ochranu, díky tomu je kuchyňský povrch velmi kvalitní a tvrdý. Pozitivem je možnost oprav či oživení lesku laku. Nespornou výhodou je snadná údržba a čištění kuchyňských povrchů. Naše společnost klade důraz na ochranu životního prostředí, proto jsou všechny laky hygienicky nezávadné.


Lakovaná kuchyně Hanák Vám umožní vytvořit stylový moderní design interiéru a udělat z Vaší kuchyně místo, kde se bude celá Vaše rodina cítit příjemně a pohodlně. 


Hlavní výhody Lakovaných kuchyní firmy Hanák

 

  • Kvalitní vícevrstvé laky
  • Odolnost vůči vlhkosti a opotřebení
  • Možnost oživení či oprav laku
  • Snadné čištění a údržba povrchů kuchyně
  • Hygienicky nezávadné laky

 


Kuchyně Hanák - Excelent
Kuchyně Hanák - Excelent - 2
Kuchyně Hanák - Contura - Wenge
Kuchyně Hanák - Excelent 3
Kuchyně Hanák - Galaxie
Kuchyně Hanák - Imperial
Kuchyně Hanák - Elegant - ořech
Kuchyně Hanák - Milano
Kuchyně Hanák - Galaxie II
Kuchyně Hanák - Galaxie
Kuchyně Hanák - Galaxie2
Kuchyně Hanák - Galaxie-Elite
Kuchyně Hanák - Line
Kuchyně Hanák - Line3
Kuchyně Hanák - Line4
Kuchyně Hanák - Line5
Kuchyně Hanák - Line - palisandr
Kuchyně Hanák - Line - 3
Kuchyně Hanák - Line - wenge - titan
Kuchyně Hanák - Line - 2
Kuchyně Hanák - Progres
Kuchyně Hanák - Progres - modern
Kuchyně Hanák - Harmonia
Kuchyně Hanák - Milano