Úvod / Sedací soupravy

Sedací soupravy Brno - Sedací soupravy CALIA ITALIA, RECOR, NADOP

 
Sedací souprava MAGIC
 
Sedací souprava ROMEO
 
Sedací souprava GLAMOUR
 
Sedací Souprava FLY
 
Sedací souprava SIMONSedací souprava CAMELOT
 
 Sedací souprava LOVE
 
 Sedací souprava Sir William
 
 Sedací souprava PAN Sedací souprava SOHO
   
   
   
   
   


Nabízíme kvalitní sedací soupravy renomovaných českých a evropských výrobců:


Nadop Ořechov - kvalitní český výrobce sedacích souprav, který je na trhu od roku 1990. Řadí se mezi nejlepší výrobce čalouněného nábytku v České republice. O tom svědčí i mnohá ocenění v České republice a také v zahraničí.


Calia Italia - patří k tradičním výrobcům luxusních kožených sedacích souprav. Hlavním krédem sedaček Calia Italia je estetika, komfort a dlouhověkost. Vznik společnosti se datuje do roku 1965 v Itálii.


Recor - Belgický výrobní koncern RECOR nabízí zákazníkům značkové sedací soupravy za rozumnou cenu.


Nabízíme Vám sedací soupravy, které si najdou své místo v každém interiéru, ať už bude zařízený klasicky nebo se bude nést v modernějším stylu. V našem studiu považujeme sedací soupravu nejen za praktickou a nezbytnou součást obývacího pokoje, ale za velmi vkusný doplněk celé domácnosti. Snažíme se vyhovět každému zákazníkovi, proto se zpracování a celkové provedení sedacích souprav pohybuje od jednoduchých až po netradiční designové kousky. Potěšíme Vás i širokou paletou barev, v níž jsou zastoupeny klasické oblíbené barvy ale i výrazné zářivé odstíny, které působí velmi zajímavě a pozitivně.

 V nabídce máme klasické sedací soupravy, rohové soupravy či kožené sedací soupravy. Nabízíme tak řešení do každé domácnosti a interiéru. Všechny soupravy jsou stylové a vyrobeny z kvalitního materiálu. Na výběr máte také z rozmanité nabídky rozměrových prvků, výplní nebo potahových látek.