Úvod / Sedací soupravy / Sedací soupravy Nadop

Sedací soupravy Nadop

Sedací souprava Magic
Sedací souprava Fly
Sedací souprava Love
Sedací souprava Glamour
Sedací souprava Camelot
Sedací souprava Metropolitan
Sedací souprava Simon
Sedací souprava Drop
Sedací souprava Sir William

Obývací pokoj slouží jako místo pro odpočinek, relaxaci, případně i pro práci. Zde se uskutečňují Vaše rodinná posezení, setkání s přáteli, známými, spolupracovníky. Z toho důvodu má obývací pokoj i nezanedbatelnou reprezentační funkci. Je tedy třeba aby jste si vybrali pro všechny Vaše potřeby správnou Sedací soupravu, která bude vyhovovat všem nárokům a požadavkům. Ta správná sedací souprava by měla splňovat požadavky na kvalitu, dobrou udržovatelnost a k tomu všemu by měla být moderní a elegantní. 


Sedací souprava je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v domácnosti. Základními atributy sedací soupravy jsou pro společnost NADOP pohodlnost, příjemný vzhled a praktické využití. Tyto vlastnosti jsou typické pro všechny sedací soupravy z naší produkce. Při výrobě dbáme na vysokou kvalitu, a proto Vám sedací soupravy budou sloužit dlouho a i po letech užívání budou vypadat pěkně a vkusně.


Nabízíme Vám sedací soupravy, které si najdou své místo v každém moderním interiéru, ať už bude zařízený klasicky, rustikálně nebo se bude nést v modernějším stylu. V našem nábytkovém studiu považujeme sedací soupravu nejen za praktickou a nezbytnou součást obývacího pokoje, ale za velmi vkusný doplněk celé domácnosti. Snažíme se vyhovět každému zákazníkovi, proto se zpracování a celkové provedení sedacích souprav pohybuje od jednoduchých až po netradiční designové kousky. U každé sedací soupravy se snažíme o vytvoření originálního a jedinečného kusu nábytku. Potěšíme Vás i širokým výběrem odstínů barev, v níž jsou zastoupeny klasické oblíbené barvy ale i výrazné zářivé odstíny, které působí velmi zajímavě a pozitivně.


V nabídce máme klasické sedací soupravy, rohové soupravy či kožené sedací soupravy. Nabízíme tak řešení do každé domácnosti a interiéru. Všechny soupravy jsou moderní, elegantní, stylové vyrobeny z kvalitního materiálu. Na výběr máte také z rozmanité nabídky rozměrových prvků, výplní, kůží nebo potahových látek.


Naše sedací soupravy jsou nejen originální a pohodlné, ale jsou také potěšením pro oko a určitě se stanou předmětem obdivu Vašich přátel. Hlavní výhody Sedacích souprav Nadop

 

  • Vysoká kvalita použitých materiálů
  • Pohodlné sedací soupravy vhodné k relaxaci
  • Vlastní výroba, možnost výroby na míru
  • Široký výběr materiálů a barev
  • Jednoduchý moderní design, nebo netradiční designové originály
  • Řešení do každé domácnosti či kanceláře

 

Sedací souprava Romeo
Sedací souprava Orlan
Sedací souprava Soho
Sedací souprava Fenice
Sedací souprava Zeus
Sedací souprava Juliet
Sedací souprava Jaga
Sedací souprava Gaja
Sedací souprava Kira
Sedací souprava Isabel
Sedací souprava Moya
Sedací souprava Nancy
Sedací souprava Vera