Úvod / Proč Hanák?

Zpracování v nejvyšší kvalitě a bez kompromisů5 let záruky na nábytek HANÁK

Garance 5-ti let záruky pro naše výrobky znamená dodržení kvality na všech úrovních, které se dotýkají výroby nábytku. V první řadě se jedná o pečlivý výběr materiálů, který je v převážné míře českého původu s certifikací dle ČSN a certifikaci zdravotní nezávadnosti. Naše materiály uvolňují 5x méně formaldehydu než připouští evropské normy. Dbáme na to, aby nakupované materiály neobsahovaly příměsi jakýchkoliv nečistot, mnohdy obsahujících velmi nebezpečné karcinogenní TĚŽKÉ KOVY. Pečlivě hlídáme hustotu, rozlupčivost a pevnost v tahu i lomu, tloušťové tolerance i vlhkost dřeva. Všechny tyto vlastnost materiálů mají podstatný vliv na trvanlivost nábytku.

Kvalitní nábytek není záležitostí pouze vstupního materiálu, ale i zpracování v nejvyšší kvalitě. Jako z mála výrobců na českém trhu jsme bez závislosti na subdodavatelích. V našich prostorách výroby probíhají veškeré technologické operace nutné pro výrobu všech nábytkových částí budoucího produktu.

Vlastníme technlogie na:

  • Lakování (lak vysokého lesku i matu)
  • Tvarové lisování (oblé plošné části)
  • Opracování masivu
  • Lisování dýhy (rovné i tvarové plochy)
  • Ohýbání dřeva (tradiční vysokofrekvenční)
  • Lisování folii
  • Laminace povrchů

Doživotní záruka na kování

Na kování značky BLUM, které je nedílnou součástí každého našeho nábytku, je poskytována doživotní záruka.

Záruky doživotního servisu

Jsme výrobci nábytku, proto vaše individuální požadavky pro nás nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost. Rozhodnete-li se po letech kuchyni upravit, změnit nebo doplnit, rádi vám vyhovíme.

Garance zdravotně nezávadného nábytku

Pro výrobu našeho nábytku používáme výhradně zdravotně nezávadný materiál od českého výrobce. Proto vám garantujeme absolutní zdravotní nezávadnost nábytku HANÁK.

Certifikáty, kvalita a ekologie

Certifikát ISO 9001 - certifikát na řízení jakosti podle normy ISO 9001. Certifikát ISO 14001 - certifikát na řízení životního prostředí ISO 14001. Politika kvality a životního prostředí. Tato politika ukazuje směřování společnosti v dalším období a vytyčuje rámec jejího chování pro zajištění nejvyšší hodnoty, kterou je spokojenost zákazníka. V rámci těchto svých závazků požaduje i od svých dodavatelů materiálu, ještě před zahájením spolupráce, certifikáty a ověření kvality jejich výrobků. Ty jsou pak určujícím faktorem pro výběr konkrétního dodavatele.